Tytuł po polsku *WEDŁUG MSP*
"Śnieg na stoku"
TŁO NA STR. GŁÓWNEJ
MÓJ POMYSŁ NA LOOK
I ANIMACJE
Konkurs oceniam na 10/10, akurat do tematu ferii zimowych :)
I to na tyle :P
PS. baczek również zrobi pomysł na looks ;)
Pozdrawiam
#Ami






Brak komentarzy:
Prześlij komentarz